O nás

V oblasti poskytovania prekladateľských služieb pôsobíme takmer desať rokov. Náš prístup sa vyznačuje hlavne okamžitou reakciou na požiadavky zadávateľov, vysokou kvalitou prekladu a dodržaním dohodnutých termínov.

Na všetky e-maily odpovedáme okamžite, dokážeme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky a vypracovať rozsahom obsiahle preklady.

Vysoká kvalita prekladu je samozrejmosťou. Spracovanie každého prekladu pozostáva z niekoľkých krokov, ktoré zabraňujú výskytu chýb v preklade a zaručujú dodržanie požiadaviek zadávateľa.

Niemenej dôležité ako kvalita prekladu je i dodržanie dohodnutého termínu. Denne spracujeme desiatky normostrán textu a množstvo krátkych či doplnkových prekladov. Môžete sa spoľahnúť, že objednaný preklad dodáme vždy spoľahlivo a načas.

Poskytovanie prekladateľských služieb je dnes technologicky veľmi rozvinutá oblasť. Pri vypracovaní kvalitného prekladu sa už nie je možné zaobísť bez najnovších technológií a softvéru. Sme schopní pracovať so softvérovými nástrojmi CAT ako sú Trados, Transit, Wordfast a iné.